„Ami-Tone“, aminorūgščių maisto papildas

57.00€

  • Prekės kodas: 935
  • Prieinamumas: Sandėlyje

(120 tablečių - grynasis kiekis 89 g).

Nuovargis, trūksta energijos, raumenų skausmas po sunkaus darbo ar treniruotės - tai ne vieno sunkų fizinį darbą dirbančio ar sportuojančio žmogaus problema. Jeigu ir Tau nesvetimas nuovargis, trūksta energijos ar  kankina raumenų skausmas po sporto, išbandyk „Sport AMI-TONE" (papildai sportui), kurio sudėtyje yra 3 pagrindinės amino rūgštys. Tai išbandyta asmeniškai. Tai išbandyta ir daugelio elektroninės parduotuvės  Provitaminai.lt patenkintų klientų.

Sportuodami ir norėdami būti geros formos vartokite „Sport AMI-TONE", nes  nes jo sudėtyje yra pagrindinės 3  amino rūgštys:: l-argininas, l-ornitinas ir l-tirozinas. „Sport AMI-TONE" sudėtyje yra cholinas ir inozitolis, kurie yra gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos, randamos kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje. 

Argininas – kai kuriais atvejais nepakeičiama amino rūgštis. Tai reiškia, kad labai svarbu su maistu aprūpinti ja organizmą, kuomet fiziologiniai jėgų atgavimo poreikiai didesni už organizmo gebėjimą ją gaminti.

Ornitinas nėra nepakeičiama amino rūgštis, ji susidaro skaidant l-argininą. Ornitinas yra svarbus amoniako šalinimo iš kraujo procesui. Ornitinas inkstuose gali vėl virsti argininu ir tokiu būdu suteikti organizmui arginino naudą.

Tirozinas yra pakeičiama amino rūgštis, organizme gaminama iš fenilalanino. Tirozinas reikalingas antinksčių hormonų epinefrino (adrenalino), norepinefrino (noradrenalino) ir neutransmiterio dopamino gamybai. Cholinas yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, kuri padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą ir normalią kepenų veiklą. Jis laikomas viena iš lipotropinių medžiagų ir su kitomis medžiagomis padeda palaikyti normalią lipidų apykaitą.

Cholinas reikalingas centrinės nervų sistemos struktūrai ir funkcijai – yra membranų ir „atminties“ neurotransmiterio acetilcholino dalis.

Inozitolis – maistinė medžiaga, esanti kiekvienoje ląstelėje, kuri atlieka svarbų vaidmenį perduodama signalus. Tai svarbi ląstelių membranų fosfolipidų dalis.

Sudėtyje nėra jokių potencialiai pavojingų stimuliuojančių medžiagų
Jokių dirbtinių medžiagų! Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų!

Vartojimas: 3 tabletes po sporto ar 3 - prieš einant miegoti, užgeriant stikline vandens.

RODYTI ETIKETĘ

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras