„NutriShake“, baltyminis gėrimas, vanilės skonio

82.00€

  • Prekės kodas: 610
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Pakuotėje yra 20 maišelių x 20 gr.

Amino rūgštys yra būtina „statybinė“ medžiaga raumenų ir kaulų išlaikymui bei kitoms organizmo funkcijoms. „NutriShake" sudėtyje  aukščiausios kokybės 22 amino rušgtys, angliavandeniai ir kalcis. Paprastieji ir kompleksiniai angliavandeniai suteikia greitos ir ilgalaikės energijos. „NutriShake" baltyminis kokteilis  puikus produktas sportuojantiems, vaikams bei visai šeimai.1 maišelio (20gr) sudėtį sudaro  11,3 gr baltymai ir 160 mg kalcis.

Vartojimas: suberkite 1 (vieno) maišelio turinį (20 g) į plakiklį (200 ml) lieso pieno, sulčių ar vandens ir išmaišykite.Skonį galima paįvairinti įdėjus šviežių ar šaldytų vaisių. Šaltesnį, tirštesnį gėrimą gausite įdėję į jį keletą ledo kubelių.

Amino rūgštys, vitaminai, mineralai ir papildai, kuriuos gamina  „NeoLife“ (GNLD - ankstesnis pavadinimas), vadovaujamasi principu: „sukurta gamtos, patvirtinta mokslo“. Tai lemia, kad „NeoLife“ produktų sudėtyje naudojamos tik moksliškai patikrintos natūralių, gamtoje randamų medžiagų formulės.sporto pergalėms ir jėgų kupinai kasdienybei.

Rodyti etiketę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras