„Carotenoid Complex“, karotenoidų maisto papildas

77.00€

  • Prekės kodas: 566
  • Prieinamumas: Sandėlyje

90 kapsulių.

Visiems puikiai žinoma, kad kasdien būtina suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Rekomenduojama suvalgyti net  5-13 vaisių ir daržovių porcijų per dieną. Jeigu negalite suvalgyti tokio kiekio kiekvieną dieną, tuomet „Carotenoid Complex" suteiks natūralių maistinių medžiagų iš morkų, pomidorų, špinatų, raudonųjų paprikų, braškių, abrikosų ir persikų.. „Carotenoid Complex" maisto papildai, suteikiantys stiprių karotenoidinių medžiagų iš sveikų produktų.

Kodėl būtent NeoLife karotenoidai „Carotenoid Complex" maisto papildai yra geriausias pasirinkimas imuniteto stiprinimui?

Karotenoidai yra stiprūs riebaluose tirpstantys antioksidantai. Mokslas įrodė, kad šios augalinės maistinės medžiagos gali palaikyti ir stiprinti imunitetą bei turėti daug kitų privalumų. Karotenoidų maisto papildaiCarotenoid Complex" sukurti ir gaminami tik iš sveikų produktų. Tai papildai su plačiu įvairiuose produktuose esančių karotenoidų spektru. Maisto papildo saugumą įrodė istorija ir moksliniai tyrimai, kurie parodė, kad vartojant 3 kapsules  „Carotenoid Complex" per dieną, po 20 dienų imuninė sistema sustiprinama 37%. Norėdami sužinoti daugiau, kuo ypatingi ir gali jums būti naudingi  NeoLife karotenoidai  „Carotenoid Complex" maisto papildai, spauskite ČIA

Vartokite 1-3 kapsules per dieną.

Rodyti etiketę


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras