„Cruciferous Plus“, kryžmažiedžių maisto papildas

31.00€

  • Prekės kodas: 892
  • Prieinamumas: Sandėlyje

NeoLife maisto papildas Cruciferous Plus 

Kryžmažiedžių daržovių augalinių medžiagų galia, būtina kasdien, patogioje tabletėje. Jeigu jaučiate, kad kasdienėje jūsų mityboje mažoka brokolių ar lapinių kopūstų, tuomet galime pasiūlyti puikų sprendimą. Vienoje „Cruciferous Plus“ tabletėje yra plataus spektro kryžmažiedžių daržovių ekstraktas. Sudėtyje yra vitamino E.

Pagrindiniai privalumai NeoLife maisto papildo Cruciferous Plus 

Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Tai stiprios maistinės medžiagos iš kryžmažiedžių daržovių: brokolinių ir lapinių kopūstų, juodųjų ir rudųjų garstyčių, rėžiukų. Jų dažnai trūksta mūsų maiste.

Vartokite 1 tabletę per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

Atsiliepimas apie „NeoLife“ maisto papildą „Cruciferous Plus"

Eilinės  ginekologinės  patikros  metu  , 2016  metų  gruodžio 13d., man buvo nustatyti gimdos gleivinės polipai. Gydytoja pasakė, kad yra tik vienas būdas išspręsti šią problemą – chirurginis, kadangi nepašalinus atsiranda rizika, kad polipai gali supiktybėti. Ačiū  Dievui, tai buvo prieššventinis laikotarpis ir operaciją atidėjo iki kitų metų sausio 17 d. Pasikalbėjusi su vyru, nutarėm, kad laiko dar yra ir gal būt galima kitaip išspręsti šią problemą, nes esu  girdėjus, kad „NeoLife“ kompanija turi tokį produktą , kaip Cruciferous Plus ( maistinių medžiagų koncentratas iš kryžmažiedžių daržovių), kuris panašiais atvejais gali padėti. Nebuvau labai tikra tuo, bet nutariau išbandyti, nes blogiau nebus. Ir taip kiekvieną dieną pradejau vartoti po 6 tabletes, iki pat sausio 16 d.
Atėjus paskirtai dienai ir atlikus pakartotinai apžiūrą, negalėjau patikėti, man gydytoja pasakė, kad polipų nebėra ir operacija nereikalinga! Džiaugsmui nebuvo ribų.    Kamilė tel. 8 687 18172

Daugiau atsiliepimų apie „NeoLife“ produktų veiksmingumą ir teikiamą naudą sveikatai rasite ČIA

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras