Kofermentas „CoQ10“, maisto papildas

63.00€

  • Prekės kodas: 930
  • Prieinamumas: Sandėlyje

 Pakuotėje yra 60 kapsulių – grynasis kiekis = 43,8 g, kaina - 47 €

Kofermentas Q10 CoQ10" - energijai ir ištvermei! Širdies ir kraujagyslių sveikatai! Raumenų kokybiškam atsistatymui! Smegenų veiklai ir atminčiai!

Įkraukite savo ląsteles su NeoLife kofermentu CoQ10" iš natūralių šaltinių, nes NeoLife naudoja pačias šiuolaikiškiausias biogenines technologijas, jog galėtų pateikti natūralų (100 mg kiekvienoje dienos normoje), itin gerai biologiškai įsisavinamą „CoQ10". kartu su unikaliomis svarbiausiomis drauge veikiančiomis maistinėmis medžiagomis. Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja  kofermento „CoQ10" atsargas. Tai yra pakankama priežastis savo mitybą papildyti NeoLife kofermentu„CoQ10" .

Dėl savo unikalios, riebaluose tirpios struktūros kofermentas Q10 gali lengvai egzistuoti ir už ląstelės membranos ribų. Kofermentas Q10 nyksta arba natūraliai su amžiumi organizme sumažėjus gamybos efektyvumui (biosintezei), arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio, arba dėl abiejų priežasčių. 

Kofermentas Q10 išeikvojamas dėl netinkamo gyvenimo būdo, mitybos ir/ar vartojant receptinius vaistus. Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolis, nes jo mažinimui skirti vaistai (statinai) griauna natūralią kofermento q10  biosintezę organizme. Štai dėl ko turime papildomai vartoti NeoLife kofermentą „CoQ10".

• Išskirtinio NeoLife augalinių lipidų ir sterolių mišinio, išgaunamo iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių;
NeoLife polifenolių mišinio, kurį sudaro natūralūs, iš sveikų šaltinių gaunami polifenoliai, o taip pat resveratroliai iš raudonųjų vynuogių;
• L-cisteino, svarbios amino rūgšties, reikalingos gliutationo biosintezei ląstelėse; 
• Kitų svarbių sudedamųjų dalių: saulėgrąžų lecitino, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejaus, ryžių sėlenų aliejaus, kurie padeda įsisavinti kofermentą „CoQ10" ;
• Unikalią kapsuliavimo technologiją: virškinimas prasideda vos už 2 minučių ir tai paskatina greitą įsisavinimą.

*ryžių sėlenų aliejus - 506 mg
*kofermentas Q10 - 100 mg
*fitosterolio koncentratas - 100 mg
*L-cisteinas - 50 mg
*vynuogių odelių ekstraktas (standartizuoti 30% polifenoliai) - 40 mg
*kokosų aliejus - 20 mg
*saulėgrąžų lecitinas - 20 mg
*vynuogių odelių ekstraktas (standartizuotas 10% resveratrolis) - 10 mg

1. Kofermentas Q10 senstant natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų susidarymo (biosintezės) ir/arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio. Dažnai sulaukus 50 metų jo lygis krenta daugiau kaip 50%.

2. Mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai taip pat mažina kofermento Q10 lygį.

3. Cholesterolio mažinimas receptiniais vaistais (statinais)  bei kitais nereceptiniais vaistais organizme gali imti trūkti kofermento Q10.

Vartojimas: gerti po 2 kapsules „CoQ10" per dieną valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildai nėra maisto pakaitalas, jie  neatstoja  subalansuotos  mitybos  ir  sveiko  gyvenimo  būdo  svarbos.

Rodyti etiketę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras