„Magnesium Complex“

18.60€

  • Prekės kodas: 805
  • Prieinamumas: Sandėlyje

60 tablečių

Magnis yra svarbus mineralas, būtinas daugiau nei 700 biocheminių reakcijų organizme. Dviejose tabletėse yra 300 mg magnio.

Magnis padeda palaikyti normalią baltymų sintezę ir raumenų funkciją bei nervų sistemos veiklą. Jis taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei palaikyti normalią energijos apykaitą. Magnis yra gyvybiškai svarbus komponentas, kuris kartu su kalciu ir vitaminu D padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę.

NeoLife „Magnesium Complex“ dviejose tabletėse yra 300 mg magnio iš trijų pagrindinių šaltinių: dvigubų amino rūgščių magnio chelatas sujungtas su glicinu, Tri-magnio citratas, magnio oksidas.

NeoLifemaisto papildas „Magnesium Complex“ yra originalus mišinys iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų. Šie pilnaverčio maisto produktai suteikia augalinių maistinių medžiagų ir yra natūralūs magnio šaltiniai.

Magnesium Complexmaisto papildas - 100% Veganiškas 
Pagaminta visiškai be gyvūninės kilmės ingredientų. Magnio kompleksas atitinka griežtus žaliavų atrankos kriterijus, kurių tikisi papildus vartojantys vegetarai bei veganai.

Magnesium Complex“ sukurtas naudojant technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą ir užtikrina greitą ir maksimalų įsisavinimą.

Vartojimas: 1-2 tabletės per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.

Rodyti etiketę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras