Maisto papildai

„Garlic Allium Complex“, česnako ir svogūno maisto papildas

18.80€

60 tablečių.NeoLife mokslininkai sukūrė „GARLIC Allium Complex“, kaip patogų būdą padidinti česnako ir kitų įvairių česnakinių daržovių mityboje naudą. „GARLIC  Allium Complex“ yra..

„NutriShake“, baltyminis gėrimas, braškių skonio

64.00€

Pakuotėje yra 20 maišelių x 20 gr.Amino rūgštys yra būtina „statybinė“ medžiaga raumenų ir kaulų išlaikymui bei kitoms organizmo funkcijoms. „NutriShake" sudėtyje  aukščiausios kok..

„Pro Vitality+“, maisto papildas

54.00€

„Pakraukite“ savo ląsteles iš vidaus su natūraliais „NeoLife Pro Vitality Plus“ vitaminais bei papildais ir užsitikrinkite puikią dienos pradžią aktyvesniam ir sveikesniam gyvenimu..

Kofermentas „CoQ10“, maisto papildas

48.20€

 Pakuotėje yra 60 kapsulių – grynasis kiekis = 43,8 g, kaina - 47 €Kofermentas Q10 „CoQ10" - energijai ir ištvermei! Širdies ir kraujagyslių sveikatai! Raumenų kokybiškam atsistaty..

NeoLife dėžutė vitaminams, maisto papildams

3.30€

Patogioje „NeoLife"  dėžutėje vitaminams ir/ar papildams yra atskiri skyreliai, kad galėtumėte susidėti skirtingus maisto papildus.Tai aktualu vartojantiems ne vieną kapsulę ar tab..

„Acidophilus Plus“, maisto papildas

39.60€

60 kapsuliųGerosios bakterijos „ACIDOPHILUS PLUS" - žarnyne veikianti kapsulė su 5 milijardais „gyvų“ mikroorganizmų.Sutrikęs virškinimas gali bet ką sutrikdyti. Probiotikai „Acido..

„All C“, vitamino C maisto papildas, kramtomosios tabletės

22.30€

120 tablečių, 1 tabletėje yra 50 mg vitamino CVitaminas C „All C" - puikaus apelsinų skonio kramtomosios tabletės, kurios patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Vitam..

„Aloe Vera Plus“, alavijų gėrimas

18.50€

NeoLife maisto papildas Aloe Vera Plus - skanus ir maistingas gėrimas, pagamintas iš grynų alavijų (aloe) sulčių. NeoLife Aloe Vera Plus  sultys spaudžiamos iš pačios ger..

„Ami-Tone“, aminorūgščių maisto papildas

44.80€

(120 tablečių - grynasis kiekis 89 g).Nuovargis, trūksta energijos, raumenų skausmas po sunkaus darbo ar treniruotės - tai ne vieno sunkų fizinį darbą dirbančio ar sportuojančio žm..

„Betaguard“, maisto papildas

30.70€

„Betaguard“ - ypatinga organizmo apsauga kiekvienai dienai. Maistinių medžiagų mišinys, palaikantis platų organizmo funkcijų spektrą. Originali kruopščiai atrinktų vitaminų, m..

„Botanical Balance“, maisto papildas

53.30€

Botanical Balance  - „NeoLife“ maisto papildas. Atkurkite organizmo balansą su šia holistine formule!Botanical Balance yra plataus spektro holistinė formulė su chromu, kuris padeda..

„Carotenoid Complex“, karotenoidų maisto papildas

59.80€

90 kapsulių.Visiems puikiai žinoma, kad kasdien būtina suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių, uogų ir daržovių. Rekomenduojama suvalgyti net  5-13 vaisių ir daržovių porcij..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (3 puslapių)