Maisto papildai

„Garlic Allium Complex“, česnako ir svogūno maisto papildas

24.00€

60 tablečių.NeoLife mokslininkai sukūrė „GARLIC Allium Complex“, kaip patogų būdą padidinti česnako ir kitų įvairių česnakinių daržovių mityboje naudą. „GARLIC  Allium Complex“ yra..

„Sustained Release Vitamin C“, vitamino C maisto papildas

38.00€

120 tablečių, 1 tabletėje - 200 mg vitamino C „Sustained Release Vitamin C“  - stiprus žmogaus organizmo vandeningoje terpėje tirpstantis antioksidantas, kuris gali apsaugoti nuo o..

„Omega-3 Salmon Oil Plus“, žuvies taukų maisto papildas

45.00€

Kiekis 90 kapsulių.„NeoLife" žuvų taukai „Omega-3 Salmon Oil Plus" sudėtyje yra visos svarbiausios (aštuonios) omega-3 riebalų rūgštys, dalyvaujančios žmogaus mityboje. Saugūs ir š..

„NeoLife Kalcis Magnis Vitaminas D3

25.00€

„NeoLife“ maisto papildai „Kal-Mag Plus D3" (Kalcis Magnis Vitaminas D3) - aukštos kokybės kalcis, magnis ir vitaminas D3 Jūsų ir Jūsų vaikų dantims, kaulams, sąnariams ir raumenim..

„Chelated Zinc“, maisto papildas su cinku

23.00€

KAM SVARBUS CINKAS? - Cinkas padeda palaikyti normalią DNR ir baltymų sintezę. - Cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės paž..

„All C“, vitamino C maisto papildas, kramtomosios tabletės

28.00€

120 tablečių, 1 tabletėje yra 50 mg vitamino CVitaminas C „All C" - puikaus apelsinų skonio kramtomosios tabletės, kurios patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Vitam..

„Botanical Balance“, maisto papildas

68.00€

Botanical Balance  - „NeoLife“ maisto papildas. Atkurkite organizmo balansą su šia holistine formule!Botanical Balance yra plataus spektro holistinė formulė su chromu, kuris padeda..

„Flavonoid Complex“, flavonoidų maisto papildas

30.00€

60 tablečių.„NeoLife“  maisto papildai „FLAVONOID COMPLEX “  -  žmogaus organizmo vandeningoje terpėje tirpūs flavonoidai.Tai stiprūs antioksidantai, kurie gali..

„Pro Vitality+“, maisto papildas

70.00€

„Pakraukite“ savo ląsteles iš vidaus su natūraliais „NeoLife Pro Vitality Plus“ vitaminais bei papildais ir užsitikrinkite puikią dienos pradžią aktyvesniam ir sveikesniam gyvenimu..

„Acidophilus Plus“, maisto papildas

51.00€

60 kapsuliųGerosios bakterijos „ACIDOPHILUS PLUS" - žarnyne veikianti kapsulė su 5 milijardais „gyvų“ mikroorganizmų.Sutrikęs virškinimas gali bet ką sutrikdyti. Probiotikai „Acido..

„Cruciferous Plus“, kryžmažiedžių maisto papildas

31.00€

NeoLife maisto papildas Cruciferous Plus Kryžmažiedžių daržovių augalinių medžiagų galia, būtina kasdien, patogioje tabletėje. Jeigu jaučiate, kad kasdienėje jūsų mityboje mažoka b..

Vegan D, vitamino D maisto papildas

22.00€

„NeoLife Vegan D“ yra unikalus vitamino D ingredientų derinys iš natūralių šaltinių ir visaverčių maisto produktų, kuris užtikrina puikų veiksmingumą ir biologini prieinamumą.- Sud..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)