„Garlic Allium Complex“, česnako ir svogūno maisto papildas

24.00€

  • Prekės kodas: 555
  • Prieinamumas: Sandėlyje

60 tablečių.

NeoLife mokslininkai sukūrė „GARLIC Allium Complex“, kaip patogų būdą padidinti česnako ir kitų įvairių česnakinių daržovių mityboje naudą. „GARLIC  Allium Complex“ yra šviežio česnako skiltelės pakaitalas, kuris neturi jokio kvapo ir yra  plataus spektro, sveiko maisto papildai. Jokie kiti papildai  iš česnako negali pasigirti tokiu pilnu česnakinių daržovių rinkiniu.  NeoLife „GARLIC Allium Complex“ sudėtyje yra bioaktyvių česnakų, svogūnų, porų ir laiškinių česnakų, taip pat ir daug antioksidantinių savybių turinčių rozmarinų žolelių. Aktyvus alicinas ir bioaktyvios medžiagos suteikia visą česnako galią ir naudą.

Suteikia natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių.
Jokio česnako kvapo! Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų. Išskirtinė „tikslinė pristatymo" technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną, pašalindama česnako kvapą ir sustiprindama absorbavimą. Speciali bekvapė formulė minimalizuoja česnako kvapą.

Galbūt esate girdėję, kad, jei česnako papildai neturi kvapo, jis nėra geras, kadangi kvapo trūkumas rodo, kad alicino – medžiagos, atsakingos už česnakui būdingą kvapą ir daug kitų sveikatai naudingų veiksnių, - nėra papilde arba ji neveiksminga. Tačiau tai nėra visada tinkantis argumentas. Be to, jeigu česnako papildai skleidžia stiprų kvapą, tai dažniausiai reiškia, kad grandininė reakcija, veikianti alicino susidarymą, jau prasidėjo.

Šiuo atveju, vargu, ar alicinas išliks skrandžio rūgšties aplinkoje ir sveikas pasieks žarnyną, kur pasireikš daugelis jo savybių. Iš kitos pusės, visuose papilduose, kurie yra bekvapiai, patekę į virškinimo traktą, trūksta aktyvaus alicino, todėl jie nesuteikia organizmui maksimalios naudos. Kadangi NeoLife „Garlic Allium Complex“ pristato aliciną į žarnyną, produktas padeda išvengti atsirūgimo ar česnako kvapo problemų, kadangi bioaktyvias medžiagas pristato ten, kur jos suteikia didžiausią naudą.

Vartokite 2 tabletes per dieną.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras