„Pro Vitality+“, maisto papildas

70.00€

  • Prekės kodas: 942
  • Prieinamumas: Sandėlyje

„Pakraukite“ savo ląsteles iš vidaus su natūraliais „NeoLife Pro Vitality Plus“ vitaminais bei papildais ir užsitikrinkite puikią dienos pradžią aktyvesniam ir sveikesniam gyvenimui.

Mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Jiems išlaikyti būtina kontroliuoti svorį, būti fiziškai aktyviems ir vartoti daug maistinių medžiagų turinčius sveikus grūdus, vaisius daržoves bei žuvį. „NeoLife Pro Vitality Plus" siūlo sveiko maisto papildus patogioje nešiojamoje pakuotėje, kurią galite įsidėti į kišenę ar krepšį, ir kurie suteikia gyvybingumo iš sveikų grūdų, vaisių, uogų, daržovių bei žuvies. „NeoLife Pro Vitality Plus"  - tai nuostabūs vitaminai ir  papildai sportui, aktyviam, kasdieniam gyvenimo būdui ne tik sportuojantiems.

Visos žymiausios pasaulio sveikatos apsaugos organizacijos sutinka, jog geros sveikatos paslaptis yra fizinis aktyvumas ir maistinių medžiagų turtinga mityba, kurią sudaro sveiki grūdai, vaisiai,daržovės ir žuvis. 

SUKURTA GAMTOS

„NeoLife Pro Vitality Plus“ natūralūs vitaminai ir maisto papildai padeda jums išlikti puikios formos, jie suteikia geriausių maistinių medžiagų iš sveikų, neapdorotų šaltinių.

PAGRĮSTA MOKSLO

Šios maistinės medžiagos pateikiamos ypač bioveiksminga forma, ypatinga produkto formulė kliniškai patvirtina, padedanti maistines medžiagas veiksmingiausiai absorbuoti, panaudoti ir gauti iš jų didžiausios naudos.

KOKYBĖS GARANTIJA

NeoLife" didžiuojamės savo aukštos kokybės ir saugumo standartais, kurie užtikrina jos produkcijos efektyvumą jau daugiau kaip 60 metų.

„NeoLife  Pro Vitality Plus" pakuotėje esantys natūralūs vitaminai ir maisto papildai - patvirtinti, stiprinantys mūsų sveikatos ir gyvybingumo pagrindą. Patogi pakuotė. Pakuotėje yra 4 moksliškai patvirtinti produktai: „Tre-en-en”, „Carotenoid Complex”, „Omega-3 Salmon Oil Plus” ir Essential vitamin & Mineral Complex, suteikiantys pačių svarbiausių medžiagų, esančių sveikuose grūduose, vaisiuose, uogose, daržovėse ir žuvyje. Kiekvienoje pakuotėje esantys natūralūs maisto papildai suteikia aktyvių maisto medžiagų, kurios palaiko:

- trykštančią energiją
- ląstelių sveikatą
- stiprią antioksidantų apsaugą
- stiprų imunitetą
- jaunatvišką odą, plaukus ir nagus

Kiekviename maišelyje:

1 kapsulė Tre-en-en”.  Tai sveikų grūdų koncentratas, kuris maitina ląsteles ir suteikia joms daugiau energijos bei gyvybingumo. Jis gerina ląstelių membranos veiklą: daug energijos turinčios maisto medžiagos gali lengvai į ją patekti, o šalutiniai produktai pasišalinti. „Tre-en-en” buvo sukurtas 1958 m., ir tai buvo pirmasis augalinės kilmės maisto papildas pasaulyje. Jis suteikia augalinės kilmės lipidų, būtinų optimaliai sveikatai ir ląstelių veiklai. Jame yra omega-6 ir omega-3 riebiųjų rūgščių, fitosterolių, įskaitant beta sitosterolį, gama orizantolį, stigmasterolį, kampasterolį ir oktakozanolį.

1 kapsulė „Carotenoid Complex”. „Carotenoid Complex” suteikia 15 skirtingų karotenoidų, apsaugo ląsteles ir stiprina imuninę sistemą..

1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”. „Omega-3 Salmon Oil Plus” - tai pirmasis tokio pobūdžio maisto papildas, užtikrinantis visų 8 žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos komponentų nustatytą normą. Pagamintas iš švaraus, natūralaus lašišos aliejaus ir suteikia visą vieno turtingiausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių naudą.

1 tabletė „Essential Vitamin and Mineral Complex" suteikia pagrindinių 18 vitaminų ir mineralų.

Vitaminas C ir  vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.
Vitaminas A, vitaminas C ir vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
Geležis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
Cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.

Vartokite 1 maišelį „NeoLife Pro Vitality Plus"  pusryčių metu..

Pakuotėje: 30 maišelių - po 3 kapsules ir 1 tabletę (1 kapsulė „Tre-en-en”, 1 kapsulė „Carotenoid Complex”, 1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”, 1 tabletė „Essential Vitamin & Mineral Complex"). .
Pakuotės kaina 52,70€.
Maišelio   kaina   1,76€

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras