„Omega-3 Salmon Oil Plus“, žuvies taukų maisto papildas

45.00€

  • Prekės kodas: 929
  • Prieinamumas: Sandėlyje

Kiekis 90 kapsulių.

„NeoLife" žuvų taukaiOmega-3 Salmon Oil Plus" sudėtyje yra visos svarbiausios (aštuonios) omega-3 riebalų rūgštys, dalyvaujančios žmogaus mityboje. Saugūs ir švarūs. Skirti ne tik sportui, bet ir sveika mityba besirūpinantiems žmonėms bei nėščiosioms.

EPR ir DHR riebalų rūgštys padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. DHR riebalų rūgštys padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų. Standartizuotas visų aštuonių žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos riebalų rūgščių kiekis.

SUKURTA GAMTOS. Pagamintas laikantis gamtos numatyto pavyzdžio žmogaus mitybai. Žuvų taukai gaunami iš lašišų, ančiuvių, sardinių ir tunų, patikrinti dėl galimų 200 pavojingų medžiagų, kad būtų užtikrinta, jog jų produkte nėra. Tam, kad būtų gaunamas platus omega-3 riebalų rūgščių spektras, naudojamos įvairios žuvys: produkte yra visos aštuonios omega-3 riebalų rūgščių rūšys, įeinančios į žmogaus mitybą, – kaip ir numatė gamta.

PAGRĮSTA MOKSLO. NeoLife" kompanijos atliktų klinikinių tyrimų rezultatai pristatyti FASEB (ang. Federation of American Societies for Experimental Biology – liet. Amerikos eksperimentinės biologijos sąjungų federacija) 2008 m. metinėje konferencijoje. Įrodyta, kad „NeoLife" žuvų taukaiOmega-3 Salmon Oil Plus" dėl gero biologinio prieinamumo yra veiksmingas produktas.

Trijose „Omega-3 Salmon Oil Plus‟ kapsulėse yra daugiau kaip 1 g omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių EPR sudaro 460 mg ir DHR – 480 mg.

Veiksmingi, saugūs ir natūralūs žmogui „NeoLife" žuvų taukai Omega-3 Salmon Oil Plus".− visada teisingas pasirinkimas.

Vartokite 3 kapsules per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras