„Acidophilus Plus“, maisto papildas

51.00€

  • Prekės kodas: 560
  • Prieinamumas: Sandėlyje

60 kapsulių

Gerosios bakterijos ACIDOPHILUS PLUS" - žarnyne veikianti kapsulė su 5 milijardais „gyvų“ mikroorganizmų.

Sutrikęs virškinimas gali bet ką sutrikdyti. Probiotikai Acidophilus Plus palaikys gerą jūsų žarnyno floros pusiausvyrą ir leis jaustis daug geriau. Vienoje „Acidophilus Plus“ kapsulėje yra net 5 milijardai 5 skirtingų rūšių „gyvų“ mikroorganizmų, kurie teigiamai veikia žarnyno florą.

Gerosios bakterijos NeoLife „ACIDOPHILUS PLUS" jūsų virškinamojo trakto florai suteikia net 5 milijardus „gyvų" mikroorganizmų 1 kapsulėje - kas prilygsta 10 jogurto porcijų. Patogu vartoti - tik 1 kapsulė per dieną.

Originalus mišinys: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium animalis ir Streptococcus thermophilus.
Ypatinga „Gel-Gard” apsaugos sistema garantuoja bakterijų patekimą į žarnyną, apsaugodama jas nuo agresyvios skrandžio rūgšties. Taip užtikrinama, jog į žarnyną pateks maksimalus „gyvų” bakterijų skaičius.

Vartokite 1 kapsulę per dieną.

Net 80% mūsų imuninės sistemos atsparumas priklauso nuo gerųjų žarnyno bakterijų (probiotikai) gyvybingumo! Gerosios bakterijos  padeda skaidyti maisto medžiagas, slopina žalingų bakterijų dauginimąsi, skatina nereikalingų medžiagų iš organizmo pasišalinimą.

Beje, stokojant žarnyne gerųjų bakterijų imuninė sistema nusilpsta.

*Jeigu Jūs norite sustiprinti imuninės sistemos atsparumą.
*Jeigu Jūs kurį laiką vargina viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, dirgliosios žarnos sindromas, pilvo pūtimas ar jaučiat kitokius nemalonius pojūčius žarnyne. Beje tokiu atveju visada geriau yra kreiptis į gydytoją.
*Jeigu Jums gydytojas prirašė vartoti antibiotikus. 
*Jeigu Jūs vartojat daug konservantų turinčio maisto.

Maisto papildai negali būti naudojami kaip maisto pakaitalas, jie neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras