„NeoLifeShake“, baltyminis gėrimas - maisto pakaitalas, vanilės skonio

85.00€

  • Prekės kodas: 915
  • Prieinamumas: Sandėlyje

15 maišelių x 42 gr pakuotėje

NeoLifeShake" - skanus visiškai natūralus baltyminis kokteilis sportui, kasdienei mitybai ar svorio metimui. Patogus naudoti, skanus ir lengvas būdas išlaikyti ilgalaikę energiją ir kontroliuoti svorį. Apie 237 kcal, sumaišius su nugriebtu pienu.

NeoLifeShake" sudėtis: baltymai 18 g, skaidulos 5 g, 22 amino rūgštys, 26 vitaminai ir mineralai. Visiškai natūralus: be dirbtinių dažiklių, saldiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų.

Biologiškai papildytas BCAA 22 amino rūgštimis, tame tarpe ir 9 svarbiausios amino rūgštys. Moksliškai pažengęs mišinys iš natūralių šaltinių geresnei amino rūgščių kokybei.

Turtingas baltymų šaltinis: baltymai 1 porcijoje sudaro 18g ir 26g sumaišius su nugriebtu pienu. Turtingas skaidulų šaltinis -  skaidulos sudaro 5 g 1 porcijoje. Iš sveikų šaltinių - sojos, avižų ir kampuotosios siampupės Skatina sotumo jausmą.

Vitamin A / Vitaminas A
Vitamin D3 / Vitaminas D3 
Vitamin E / Vitaminas E
Vitamin C / Vitaminas C
Vitamin B1 / Vitaminas B
Vitamin B2 / Vitaminas B2
Niacin / Niacinas
Vitamin B12 / Vitaminas B12
Biotin / Biotinas
Pantothenic acid / Pantoteno rūgštis
Vitamin K / Vitaminas K
Calcium / Kalcis
Phosphorus / Fosforas
Iron / Geležis
Magnesium / Magnis
Zinc / Cinkas
Iodine / Jodas
Potassium / Kalis
Copper / Varis
Selenium / Selenas
Manganese / Manganas
Chromium / Chromas
Molybdenum / Molibdenas

Vartojimas: Į plakiklį įpilkite 240 ml vandens ar nugtiebto pieno ir suberkite maišelio turinį. Suplakite. Rekomenduotina, suplakus „NeolifeShake" kokteilį, palukėti 5-7 minutes, kad sudėtyje esančios skaidulos išbrinktų.  Vartokite kaip maisto pakaitalą iškart po sporto, kelionėse, svorio metimui ar skaniai kasdienei mitybai.

Svorio metimui 2 valgymų per parą pakeitimas „NeoLifeShake" baltyminiais kokteiliais laikantis sumažintos energetinės vertės dietos padeda mažinti svorį. Pakeiskite 2 valgymus skaniais baltyminiaisNeoLifeShake" kokteiliais ir suvalgykite vieną maistinių medžiagų turinčio maisto porciją per parą.

Sveikai mitybai ir svoriui palaikyti:1 valgymo pakeitimas per parą vienu baltyminiu „NeoLifeShake" kokteiliu laikantis sumažintos energetinės vertės dietos padeda palaikyti svorį jį sumažinus.Pakeiskite vieną valgymą skaniu baltyminiu „NeoLifeShake" kokteiliu ir suvartokite 2 maistinių medžiagų turinčio maisto porcijas per parą. Produktą rekomenduojama derinti su sumažintos energetinės vertės dieta, kuri turėtų apimti ir kitus maisto produktus bei reguliarų fizinį aktyvumą. Būtina vartoti pakankamai skysčių. 

Rodyti etiketę

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras